Peugeot 307 – jaká je kontrolka ucpaného naftového filtru?

dobry den mam peugot 307 sw potřebuju poradit jaká kontrolka svítí při ucpaném naftovém filtru diky za odpověd

Nejlepší odpověď
rynek878

podle mého bude svitit"EPC",tak vám vyhodnotí závadu počítač.

Další odpovědi
Miroslavst

Já myslím, že při ucpaném filtru asi ne, ale pokud je voda v odkalovací nádržce, tak oranžová s vyobrazenou nádobkou.
Je však možné, že pokud máte závadu, bude vám svítit nápis insp. či něco podobného.

ReHu

Mám diesel Peug. 306, myslím, že na naft.filtr kontrolka není.