Rommart

Peugeot 206 r.v.99 třídveř.

Dneska mi odešel centrál na Peugeotu 206 r.v.99 1,4 bemzín třídveř, tudíž nevím jak se dostat do kufru protože jsem nikde nenašla zámek kterým si kufr odemknu. Nevíte tady někdo jak na to????

Odpovědi
jiriii

Zevnitř nemáš otevírání? Zajdi za autoelektrikářem. Mě se to stalo u oktávky, před rokem se mi do ní snažili dostat nějací zlodějíčci a totálně mi zničili všecky zámky, tak klíč mi byl k ničemu. Naštěstí to bylo jen dálkou, tak přijel autoelek. a dal to do cajku.

sportak

ahoj…múžeš sklopit zadní sedadla,vlézt do kufru,uvolnit vnitřní kryt dveří a pokusit se zatahnout za táhlo od servomotorku zamykání…