Petunie – na balkone . Jak je chranite ? Pred bourkou a vichrem ? Musi se i s kvetnikama sklizet ?? Uz hrmi. ! ☹ -iv-

Doplňuji:
www , ja jich mam 7 … po celem hornim patre . ! Je to pro me " novinka " . 🙂 Nekde v zahranici jsme videla destniky na kytickach – opravdu ! 🙂 Myslela jsem , jestli to nekdo neresi take nejak tak , nejaky trik – mam je velke – kvetniky – dlouhe jako kr … a tezke take jako kr .. 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
www

Když hřmí, neznamená, že musí přijít bouřka;-)
A jak jinak je chceš uklízet než s květináčem? 😁 stačí přeci sundat květináč a postavit dolů, na balkon:-)
Doplňuji:
Tak si kup deštníky, já to dělám takhle. Mám-li něco na balkoně, počítám s tím, že se o to musím v podobných případech postarat, já bez deštníků 😁 A dej potom vědět jestli ta zařízení bouřku přežila!

Další odpovědi
venkovan

Jsou dvě řešení.
Upevnit truhlíky a květiňáče tak aby je nesrazila žádnou bouře a vichr a vše nechat přirozenému vývoji (prakticky by musely přijít velké kroupy aby květiny rozbily) a nebo okolo skákat a vše chránit a chránit.
Pokud je stanoviště extrémní na průvan – silný vítr, volil bych jiné , odolnější rostliny.
A ta deštníky – otázka je jestli to není jen blbá móda a nebo jestli květiny naopak nestíní před prudkým sluncem.