magicm18

PETICE JANKA LEDECKEHO

Prosim,nevite kde se da podepsat,petice proti cirkevnim restitucim,pana Ledeckeho?

Nejlepší odpověď
barnajka

Myslím, že tohle by mělo být ono http://stop-cirkevnim-restitucim.cz/?pa­ge_id=329

A tady máš už přímo rozkliknutý formulář. Koukala jsem, že je to v angličtině, ale toho si nevšímej – není v tom žádná skrytá bouda. Jde jen o to, že tu petici mají iniciátoři vytvořenou na jakýmsi mezinárodním webu, tak ta angličtina je tam nejspíš automaticky. Kolonek k vyplnění je tam ale jen pár, tak i jako případný neangličtinář se tím určitě bez problému prokoušeš :)
http://www.pe­titiononline.ph/pe­tition/vyzva-okradanych/223

Další odpovědi
Alesh

Nevím a je mi to srdečně jedno, absolutně to nic neřeší. Celé to je jen zástupný problém, o kterém se, už já nevím jak dlouho, pindá ve zprávách. Opravdové zlodějiny se pak v tichosti „zametají pod koberec“.
Názor na restituce je u většiny lidí podle toho, jestli jsou levičáci (proti) nebo pravičáci (pro). Já bych byl rád, kdyby se to vyřešilo, ať už kua o nich zas třeba za deset let nebudu muset půl roku poslouchat zprávy, jestli jako jo nebo ne.

baghira

Nějaký druhořadý zpěvák pro mě není v této věci autorita.