zjentek

Pět set liber za každý pozitivní výsledek kovidu? Být to v ČR, tak to se už vyplatí se někde nakazit, ne?

No jestli nám v ČRdeli za pozitivní test nabídnou třeba dvacet litrů, což ano, což by bylo vzhledem k platům poslaneckým taky celkem přiměřené, tak se tady z kovida asi nevyhrabeme, co myslíte?>>>https:­//www.novinky­.cz/zahranicni/e­vropa/clanek/v-anglii-chteji-motivovat-k-testum-davkou-500-liber-za-kazdy-pozitivni-vysledek-40348688#dop_­ab_variant=0&dop_req_­id=Y5ZMdqvvSDI-202101221404&­dop_source_zo­ne_name=novin­ky.sznhp.box&sou­rce=hp&seq_no=2&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

Nemocnice dostávají 16 tisíc týdně za 1 korona pacienta. Proč ještě něco dávat lidem…

Další odpovědi
Kepler

No, to by tu naši ČRdel definitivně ekonomicky položilo. Už vidím, jak by každý vyhledával způsob, jak se nejlépe nakazit. Ještě, že si nemusí vrtat koleno, to bychom byli národem chromajzlů! 🙂

aliendrone

:D :D :D No, už vidím v barvě, CO by bylo, pokud by se to zavedlo. NESTRAŠ! ;)

BTW – jen dodám k odpovědi Kristusáka – nemocnice jsou PLNÉ právě z důvodu, že většina pacošů je tam jen proto, aby si nemocnice „pomohly“ a vydělaly. Proto také vřískají, že „nemají kapacity“ a straší „kolapsem“. Bodejď by ne, když se v nich válí „strašlivé případy“ s trochu vyšší teplotou, jinak jim nic není. A co se týká JIPek, tak JE ROZDÍL", jestli dostaneš za obyčejného pacoše 166000Kč/týden NEBO 413000Kč/ týden za „coviďáka“. https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/za-pacienty-s-covidem-je-priplatek-tyden-pece-prijde-na-temer-580-tisic-130239

Takže jak vidíš, tohle (odměňování za „nemoc“) už tady ve své podstatě v trochu jiné formkě JE. :(

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.