rakave

Pěstování juky

Přestalo se mi dařit juce,proto jsem jí seřízla.Po seříznutí je juka uvnitř prohnilá zřejmě je přelitá.Takže je na vyhození.Přesto na juce vyrůstá malý oddenek.Ale né ze stonku a vypadá to jakoby oddenek rostl z kořenů staré juky.Co s ním? Jak jej zachránit? Díky.

Nejlepší odpověď
Drap

Očistit staré, uhnilé a odének zasadit i se starým kořenem

Další odpovědi
MA-SU-KA

Zachraňovat jen ten oddének s částí toho kořene…nechat ve vodě.
Bude to trvat déle, ale uděla kořínky, pak s ním do substrátu, až budou větší.