Ančikk

Pěstitelská sada „Grow me“

Ahoj, nemáte náhodou někdo zkušenost s tímto produktem? Myslím si, že je to skvělý nápad, ale hlavně aby něco vyrostlo, pak by to asi bylo trochu zklamání. Děkuji za jakoukoli zkušenost o kterou se podělíte :)

Odpovědi
venkovan

Pokud by to měl být dárek – asi bych si ho udělal sám. A zasel si tam třeba květiny, které potom mohou zdobit okno apod. A mám pocit, že by to bylo levnější.
Nicméně – kdo nestíhá, nemá možnost si nahrabat do květináče – tak proč ne. Nicméně – je to dovoz – zas pdopora ciziny věcmi, které by mohly být od tuzemských dodavatelů.

BANAN93

más zkušenost s grow shopem – kde jsem si akorát jednou kupoval hnojiva – start up 1l 1000.- a na květ 2l 750.-

a ten start up mi pak máma zbytek sebrala a použila na svoje muškáty a rázem sme měli nejkrásnější muškáty v ulici :D http://www.grow­shop.cz/katalog/de­tail/150813-zakladni-hnojiva/plagron-fish-emulze--fish-force--5l---rustove-hnojivo