spooky

Pes v bytě

Rozhoduje majitel bytu zda si jeho podnájemník může pořídit psa ? Musí to mít oznámené ? díky!

Nejlepší odpověď
mojitek

Pokud Vam to povoli majitel,tak je lepsi to mit napsano cerne na bilem v najemni smlouve,protoze co je psano to je dano(kvuli pozdejsim dohadum).

Další odpovědi
katuska006

ano majitel bytu může nájemníkovi zakázat pořídit si psa či jiného (většího) domácího mazlíčka

panenka

ano rozhoduje o tom majitel.pokud vám řekne že psa tam nechce bohužel ho tam mít nemůžete