st.ovce

pes štěká a štěká.....

Co má dělat se psem(má nejblíž k jezevčíkovitému brakýři,2 roky),kte­rý štěká vždy a na všechno?Lidi má moc rád,kamarádí s každým,ale pokud např.přijde třeba jeden známý člověk na zahradu,začne bezcílně lítat a monotoně štěkat na „nic“.....okřiknutí nepomáhá.Není to můj první pes(4.),ale tohle nedělal žádný

Nejlepší odpověď
kropitko

Možná by v takové chvíli pomohlo upoutat jeho pozornost nějakou hrou,náš pes taky štěká,ale když ho k sobě přivolám,tak toho nechá-

Další odpovědi
anetadela1

Bezcílně lítá a štěká u toho? Ježiš, dyť ten pejsek dává na jevo neuvěřitelnou radost. To dělal babičky pes taky, vždycky když mě viděl. Ale čím byl starší, tím míň to dělal. Teď mu je 10 let a sotva zavrtí ocasem.
Buďte rád, že máte tak radostného pejska a neokřikujte ho :)

FOG

Pokud to nikomu nevadi,tak je to OK.
Pokud vsak mate problemy se sousedy a hlavne v noci,tak to chapu.
Ja jsem koupil spec.obojek,ktery pes dostal na noc – spal ve vybehu venku a ten mu lehce elektricky brnel,pokud chtel stekat.Pristi den to bylo jiz v poradku.Samoz­rejme ho to neodradi od dalsiho stekani,ale jiz neni tak frekventovane.
Podobny obojek pouzivam na vybeh kolem domu,kdy pes ma vyhraneny prostor,kam az muze,napr. aby nevbehl na cestu apod.

Misak22

Nechápu jak někdo může dát psovi el.obojek,je to jako kdyby vám někdo zakazoval mluvit dal vám obojek a když budete chtít mluvit dá vám to ránu,tohle by jse mělo přestat vyrábět,je to týrání!!!