Avatar uživatele
st.ovce

pes štěká a štěká.....

Co má dělat se psem(má nejblíž k jezevčíkovitému brakýři,2 roky),kte­rý štěká vždy a na všechno?Lidi má moc rád,kamarádí s každým,ale pokud např.přijde třeba jeden známý člověk na zahradu,začne bezcílně lítat a monotoně štěkat na „nic“.....okřiknutí nepomáhá.Není to můj první pes(4.),ale tohle nedělal žádný

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5152 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Možná by v takové chvíli pomohlo upoutat jeho pozornost nějakou hrou,náš pes taky štěká,ale když ho k sobě přivolám,tak toho nechá-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anetadela1

Bezcílně lítá a štěká u toho? Ježiš, dyť ten pejsek dává na jevo neuvěřitelnou radost. To dělal babičky pes taky, vždycky když mě viděl. Ale čím byl starší, tím míň to dělal. Teď mu je 10 let a sotva zavrtí ocasem.
Buďte rád, že máte tak radostného pejska a neokřikujte ho :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
FOG

Pokud to nikomu nevadi,tak je to OK.
Pokud vsak mate problemy se sousedy a hlavne v noci,tak to chapu.
Ja jsem koupil spec.obojek,ktery pes dostal na noc – spal ve vybehu venku a ten mu lehce elektricky brnel,pokud chtel stekat.Pristi den to bylo jiz v poradku.Samoz­rejme ho to neodradi od dalsiho stekani,ale jiz neni tak frekventovane.
Podobny obojek pouzivam na vybeh kolem domu,kdy pes ma vyhraneny prostor,kam az muze,napr. aby nevbehl na cestu apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Misak22

Nechápu jak někdo může dát psovi el.obojek,je to jako kdyby vám někdo zakazoval mluvit dal vám obojek a když budete chtít mluvit dá vám to ránu,tohle by jse mělo přestat vyrábět,je to týrání!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek