darius

PES – SPĚCHÁ!!!

Půjdu rovnou k věci, fenky hárají a náš Mates (5-letý malý pes) se snad zbláznil. Má plyšáka, se kterým… no… a když jdeme ven, tak k němu přběhne a za žádnou cenu nechce jít. Pořád vrčí a celý se klepe. Co to znamená? Máme jít ke zvěrolékaři?

Nejlepší odpověď
hanny 2

To je úplně normální,když fenky hárají,tak se psi takhle chovají.Někdy i přestávají žrát!
Ale s veterinářem se o tom pobavte!

Další odpovědi
BENYTA

Vezměte mu jeho plyšovou něvěstu s sebou na procházku. Bude si jí sice pořád kontrolovat, jestli jí nesete, ale aspoň se vyvenčí…ale pozor, žádné kontakty se psy – i v normální situaci jeho kamarády – bránil by jí!
Veterinář mu dá sedativa, nebo vám navrhne kastraci…

beer

Znamená to pouze to, že jak cítí hárající fenu, jde podle přírody po ní a klidně i při bránění vrčí. Pokud ho tohoto chceš zbavit, zajdi za veterinářem. Buď se přizpůsobíš ty svému pséku, nebo přizpůsobíš chování psa sobě. Nechal bych to tak.
Z hlediska zdraví zvířete to rozhodně nespěchá!

štamgast

To dělá kamarádčin pes furt-s jakýmkoliv plyšákem.

Aktiyata

Ahojky, to je normální! Mám dva Zlaťáky, kluka a holku. Když fenka hárá, tak pes nečichne k misce, jen pije. Když se s ní vidí přes „mříže“, tak se celý začne klepat. Vezmu ho kolem krku a vysvětlím mu, že štěňátka nechceme a že si musí počkat, až fenuška trochu povyroste. Je dobré se psovi více věnovat. Tento stav trvá tak max.2 dny a pak pohoda. Vždy to přežije ve zdraví. Já bych to vetem neřešila, je to příroda.

samicek333

Pokud by to trtvalo víc než přibližě měsíc, asi bych na veterinu zašla. My máme větščího psa a ten nechce vždycky žrát a taky se pořád třese. ještě občas kňučí, nebo vrčí. Když fenky dohárají, je v pohodě.

Petrovskalui

Dobrý den, orientujete se tu někdo prosím ve složení pamlsků? které jsou zdravé? a které naopak ne?

Karelonizil

Mohu doporučit kvalitní pamlsky pro psa Brit FUNCTIONAL SNACK
, který obsahuje fulvové kyseliny, které zlepšují imunitní systém a fungování zažívacího traktu psa.