Mislok

Pes nás nepoznává!

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli jste někdy neměli něco podobného se psem.. Začalo mu to včera ráno, přišla jsem za ním a on mě očichával a koukal na mě jako kdyby nevěděl kdo jsem ani na své jméno neslyší, nepoznává nikoho, když se ho dotkneme tak vrčí, ale asi tak za 30 minut je zase v pohodě, směje se, poznává nás, slyší na jméno, ale pak se mu to stane zase.. Nevím o ničem co by se mu mohlo stát, četla jsem že se to děje u epilepsie, otravy nebo vztekliny, ale nemá žádné příznaky, moc děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
briketka10

jak uvádíš může to být epilepsie
ta se dá léčit, když se včas odhalí
moje teta měla koršpanělku a ta
celý život užívala léky bez problémů..
http://www.muj-pes.cz/zdravi-a-nemoci/epilepsie-729.html
zajdi na veterinu a neboj tam ti poradí..

Doplňuji:
tady máš výpis ostatních nervových chorob u pejsků :
http://www.ha­fici.cz/clanky/psi-nemoci-6/onemocneni-nervove-soustavy-81/

Další odpovědi
redy

Taky může bejt jen naštvanej, když je často sám, i pes umí trucovat.
K tomu veterináři bych určitě zašla.

Rocker

Nejlepší bude,když s ním zajdeš na veterinu,tam ho prohlédnou a určitě ti poradí.

beer

Právě to co popisuješ jsou příznaky onemocnění.
V co nejkratší době proto navštiv veterináře, onemocnění nemusí být banální !!

Zdroj: Vet.praxe