ki-qi

Pes na zahradu

Dobrý den,
Chtela bych se zeptat ktery je vhodny na zahradu.Musi byt stredne velky mame deti takze by mel mit rad deti. Take mame yorkshira tak musi dobre snaset i jeho . Dekuji za radu

Odpovědi
Akzeret

Co zajít do útulku pro nějakou mladou pouliční směsku? Samozřejmě ne v případě, že chcete hafana s rodokmenem :)

Drap

Na zahradu je vhodný každý pes. Samotná zahrada, i sebevětší,však žádnému plemeni nestačí.
Pokud si pořídíš štěně, tak je jen na výchově, jak se bude mít k dětem a jak se bude snášet se psem, kterého již máte.

anonym

Pes odpovídající tomu tvému co máš doma,tak,že menší plemeno,třeba Jach russel terier,měli by se snášet