marketka000

Poradíte, jak odnaučit pejska močit a kálet po bytě?

Pes mi vykonava potřebu doma

Dobry den co mám dělat mam doma 16 letou fenecku a už 3× behem mesice se mi vykadila doma a 1× vycurala nikdy to nedelala čurani pochopim to se stane v jejim veku ale to kadeni treba ju jdu rano vencit potrebu vykonaa do dvou hodin mi udela stolici doma nebo sni jdu poobede ven nekadia dohodiny se vykadi doma drive kdyz chtela ven tak třeba pískala ted nic jense sbalia de si nekam v dome vykonat potrebu je mozne ze je to tim ze je stara nebo ze leto ji narusilo zvyk na doby venceni protoze vlete byvala cely dny venkua ted zas byva doma co mam delat aby se mi doma už nevykadila delavam že ji ktomu dam čuchnout a damj i rukou po zadku a dam ju treba za trest ven nevim co jine delat

Nejlepší odpověď
zjentek

A právě za to, že ji strkáš čenich do šitu, pak ji nabančíš a vyhodíš do zimy, ti sere po bytě! Proboha, nechte psa v klidu dožít, vždyť jde o hovno!!! Co s tím chceš dělat? Pokud ji chceš na sklonku života skutečně trápit, kup jí kalhotky a pemprsky… ježiši, lidi…

Hele, já jsem hovínka svý fenečky přímo zbožňoval. Když byla malinká a já po ní chodil uklízet hovínka do koupelny, kam chodila srát, tak se tak nějak zvláštně připlížila, měla uši dozadu a byla přikrčená, no OČIVIDNĚ se cítila provinile. Vždy jsem se na ni usmál a povídám- jéžiši, Fany, vždyť jde o hovno… VŽDY! Napřed jsem se hovna zbavil, abych ji nehladil jejím hovnem a tím pádem měla ještě větší komplex, takže jsem nejprve shit vesměs spláchnul do mísy, umyl ruce a pak ji drbal nebo jinak laskal, až nabyla sebevědomí…

Odměnou mně pak bylo, že se roční fenečka do svejch osmi let ANI JEDNOU nevysrala doma (samozřejmě je nutné pravidelné venčení, aby si pes mohl nastavit svý biol. hodiny, ale to zde nerozvádíme).

Co bylo pak, to nevím, protože mě přítelka o milovanou fenku svým způsobem přivedla, ale jsem přesvědčen, že jí doma nesere. A když, tak na truc za to, co mně provedla.

Teď je fence přes devět let, ale až jí bude šestnáct a Bůh dá a já se budu zase moci těšit z její přítomnosti, milovat ji, jako celých těch osm let a pečovat o ni, a ona mně bude po baráku trousit hovínka, protože už ASI TOLIK NEUDRŽÍ, tak je budu zase s láskou uklízet a drbat ji na „skráních“, hohó, jak chlapecky se zachovala!

Zaslouží si to. Když psa miluješ a on tebe, jeho hovno voní.

Toť v týhle situaci jediná rozumná rada, pokud jí neplánzuješ přišít ocas k břuchu.

Další odpovědi
Drap

V takovém věku už budeš obtížně odnaučovat. Díky věku už má zcela jiné potřeby a musíš s tím počítat. Ten pes za to nemůže. Když musí tak musí. Nauč ji alespoň na jedno místo a dej tam nějakou podložku, která se bude dobře čistit. Také budeš jednou stará a nemocná.

nyjono

K 16ti letému pejskovi je potřeba už být hodně tolerantní. Už ho asi moc nebaučíš. Už to je hodně seniorský věk. Psíci už nemají takový „držák“ a logicky konají potřebu podle potřeby.
Až ti bude cca 100 let, jestli se toho dožiješ, budeš taky ráda, když to na WC stihneš. Nebo budeš trpět inkontinencí a bude to ještě náročnější.
A někdo z rodiny tě sprdne, že jsi to neudržela a dá ti k tomu čuchnout.
Zamysli se, mějte ji rádi a vydržte to.

zjentek

Mám tam chybku, chtěl jsem napsat „chlapácky“ a ne chlapecky. Tak až se ti doma pes zase zachová chlapácky, tak využij toleranci. ;)