Lucy7

PES KŘÍŽENEC – lze zjistit, z kterého plemene pochází?

Mám doma křížence, je možné, že je namíchaná z více ras a mě by zajímalo z jakých.

Nejlepší odpověď
anonym

Dnes už prakticky neexistuje skutečný „voříšek“, většinou se vyskytují kříženci několika plemen. Nevím k čemu by ti to bylo, ale jistotu bys získala pouze vyšetřením DNA a k tomu bys potřebovala rodiče tvého psa.

Další odpovědi
ahold

Laik pouze tuší. Přibližně by to mohl zodpovědět MVdr, nebo zkušený kynolog.

terry

To asi ne. Může být křížený i více generací. Třeba rodiče mohou být také kříženci.