hihi

Pes a břečtan

Moje babička má na zdi břečtan a nemá internet tak se ptám já jestli ho má odstranit , aby ho to štěnátko nesnědlo a neotrávilo se. Za každou odpověd děkuji.
Doplňuji:
Tak já děkuji a babička snad bude taky:):):D

Nejlepší odpověď
anonym

K nevhodným potravin si dovoluji doplnit cibuli,která je pro psy také jed.Někdo psům vaří polévku se zeleninou a le cibuli je třeba vyloučit.Břečťan není jedovstý,ale šlahouny jsou velmi pevné a jedno moje hloupaté štěně prchalo s břečťanem okolo krku a málem se uškrtilo.Určitě se jedná o ojedinělý případ,ale poku bude štěně malé a bez dozoru,stát se může kdeco…:D

Další odpovědi
BENYTA

To je milá obava, já bych spíš dávala pozor na to, nedávat pejskovi čokoládu, nebo rozinky – to je pro něj jedovaté a hlavně mu to chutná – břečtan mu chutnat nebude, pokud bude mít dost svých hraček na žvýkání při růstu zoubků…

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.