FOX.IK

Perlet do barvy na zed…Zajima me, jak se pouziva tzv perlet na zed? Ma zvysit lesk steny a intenzitu barvy

akorta nikde presne nepisi, jak ji pouzivat. Prijde mi divne pretirat jiz zaschlou barvu timto leskem. A kdyz ji budu pridavat do barvy tak mam strach, ze mi to zase zmeni vlatsnosti te barvy..alespon myslim. Poradite?

Odpovědi
marci1

A co takhle použít přímo barvu s perletí , jestli by Vám to vyhovovalo.

Zdroj: http://www.bar­vyteluria.cz/cla­nek/19-remal-efekt-dekoracni-malirsky-lesk/5

ponovotny

přidávání do barvy nehrozí změnou vlastností, ale je náročné na dobré rozmíchání, aby se vám nestalo, že si uděláte na zdi mapy a potřebujete dobře odhadnout spotřebu, protože když vám barva nevystačí, budete mít problém s namícháním další úplně stejné. Návod najdete na perletí a můžete si koupit barvu s perletí již namíchanou.