Kuře

Perfektní vycvyčení psa

Dá se čtyřletý nevycvičený neposlušný pes perfektně vycvičit bez cvičáku?

Nejlepší odpověď
ReHu

Dá, ale dá to hóóóódně práce, trpělivosti a hlavně to chce důslednost.
A hodně chválit odměňovat za správné provedení. Nesprávné netrestat, pouze ignorovat.

Další odpovědi
samicek333

Když se mu budete pravidelně – denně – věnovat, půjde to

Drap

Se spoustou zkušeností a za hodně hodin cvičení se to dá zvládnout,Otázkou je taky jk čemu ho chceš cvučit. Některé věci se bez cvičíku dělat nedají.

ARIS

Pokud je dostatek skušeností a hodně času, tak to jde. Jde o to co si představit pod slovem „perfektně vycvičený“. Je mnoho kynologických disciplín a na každém cvičáku se cvičí trochu jinak a něco jiného. Chce to navštívit víc cvičáků.