JanyOK

Perete s mýdlovými kaštany?

jsou lepší než prášek na praní?

Nejlepší odpověď
anonym

Objednavala jsem si je pred par lety , ale upustila jsem od nich. Moji synove hraji hokej a kdyz jsem jim jeste prala , tak ten pot byl z pradla vzdy citit … z prasku ale take nekdy , ale mene. 🙂 A na bile pradlo jsem je nepouzivala vubec. -iv- P.S. ted me napadlo , ze doma mozna 1 kg jeste mam , muzu vam je poslat zdarma .. 🙂

Další odpovědi
coco

Taky jsem to zkoušela,ale pořád mi to tak nějak smrdělo,jako bych to prádlo vůbec neprala.Ani skvrny a různá zašpinění nebyly kdovíjak vyprané…