spooky

Perete někdo notebookové tašky či batohy v pračce ?? Vydrží to?

Nejlepší odpověď
Pecudka

Já osobně ve vaně, pomůžu si kartáčem a pak vyždímám ve ždímačce.

Další odpovědi
dědapetr

Úplně v pohodě,bato­hy,kabely,tenis­ky a jiné věci.Není problém ještě se nic nestalo.

eva

Souhlasím s „dědapetr“ 🙂 . Všechny tyto věci peru v pračce na 40° a vždycky jsou v pořádku 🙂 .

Deli

Batohy i školní aktovku peru na 40 s prac.práškem v pračce a přežívá to bez problémů.