Lysa

Penize za najem…

Dobrý den, rozesla jsem se s pritele se kterym jsem bydlela u jeho rodicu, nikdy po me nic nechteli a nyni po me zada pritel penize za najem zpetne. Má na to pravo? Dekuji

Nejlepší odpověď
gnosis

chtit je muze, ale ne, nema. zadna smlouva – zadne penize. souhlas s hanulkou: mel by se nad sebou trosku zamyslet.

Další odpovědi
hanulka11

Nevím zda má právo .
To je směšné-myslím že je to vyřizování účtů.
Jeho jednání se mi příčí, ale lidé už jsou takový.

casey

Pravo samozrejme nema, neni mezi vama zadna smlouva. Na jakem zaklade by je vymahal? Je to jen na tve dobrovolnosti, jestli mu neco chces davat.

Osobne bych mu nic nedaval. Podminky (nejenom) bydleni se vzdy domlouvaji predem.

arygnoc

nemá.

a je to nemorální požadavek.