hat

Peníze vloženy do družstva

Jak můžu zažádat o peníze vložené kdysi do družstva? Jsem stále členem. Je to možné?
Doplňuji:
Jedná se ZOD Tísek. Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží co je napsáno ve stanovách družstva.Prostuduj je a uvidíš,za jakých podmínek se vložené peníze vyplácí.
P.S. Pokud mi dáš název družstva,podívám se na jeho stanovy a dám vědět.
Doplňuji:
Škoda,že nesleduješ i diskuzi.Tak se nic nového nedozvíš!

hat

Jedná se o ZOD Tísek. Děkuji.

anonym

Současný název zem.podniku mne nezajímá,chci název družstva před transformací!