seznamek

peníze jsou hymnou našeho život

Zdravím, čistou náhodou jsem narazil na písničku od Lany Del Rey National anthem. co přesně touhle písničkou chtěla říct a co vůbec znamená ´´ peníze jsou hymnou našeho života´´ http://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/lana-del-rey/national-anthem-299393
Doplňuji:
Briketko 10, děkuji za upozornění, chybička se vloudila.. Chybovat je lidské a odpouštět je božské. každý máme právo chybovat . Zas tak tolik se nestalo, ostatní uživatelé pochopili a splnilo to svůj účel. Já se ptal na radu a nikoliv na to aby jsi mě upozornila že tam mám chybu, pokud máš pocit že si chceš do někoho rýpnout najdi si někoho kdo ti to bude trpět, vypovídá to akorát o tvoji disfunkci inteligence, žádal jsem pouze poradit abych lépe porozuměl , je mi 17 let a mám na to právo.

Nejlepší odpověď
annas

Píseň se mně nelíbí, i když netvrdím, že peníze nejsou k životu nutné.
Myslím si, že jsou důležité v takovém množství, aby člověk neumřel hlady, zimou atd. Dál už se to odvíjí podle toho, co kdo od života chce. … Kdo má hodně, chce ještě víc. Kdo má málo, ten se uskrovní ..Stačí.

Víte, co je hymna? Slavnostní vznešená píseň, symbol národní pospolitosti. a jednoty.
Jinak vznikaly hymny, které opěvovaly, chválily, oslavovaly přírodu, slunce, člověka, město atd.

Autor „pěje“ hymnu na peníze. Když je někdo má, dostaví se i úspěch. Přikládá penězům ale příliš velký význam, dokonce jejich důležitost srovnává s významem národní hymny. Peníze jsou pro něho důvodem existence

Slova písně odpovídají současnému trendu, protože v dnešní společnosti jsou peníze na prvním místě zájmu lidí podobně jako kariéra. Z té plynou peníze, peníze umožňují kariéru ..
.

Další odpovědi
briketka10

nezpívá tam, peníze jsou hymnou
našeho života špatně čteš !!
Doplňuji:
mám raději tuto verzi
od Marilin Monroe ..
http://www.you­tube.com/watch?v=E­qolSvoWNck

zjentek

znamená to, že jestli chceš žít se ženou a zároveň žít svobodně, tak ti v té skládance štěstí a spokojenosti ještě něco uniká ,)
Doplňuji:
na depku máš ale lepší toto:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=nVjsGKrE6E8
,),)

mosoj

Práva ti nikdo neupírá ale trochu pokory a sebekritiky by bylo třeba, ať je tě 17 nebo 60 let. Ptáš na radu ale špatně, tak kdo je viník ?

marci1

Bohužel žijeme ve společnosti, kde vládnou jen peníze a lidé k penězům přistupují opravdu tak, jako by byly to nejcennější v životě. Oslavují je, ze všech sil se snaží mít jich co nejvíce a co nejvíce si užívat. Ale opravdu šťastní a v pohodě bývají lidé, kteří tolik neprahnou po penězích a uznávají lásku, čistotu vztahů, duchovní vyrovnanost, mají rádi lidi, zvířata a přírodu. 🙂

Reezo

to protože média furt trénují náš mozek k materializmu . Být to na mě tak je pro mě priorita všeobecný blahobyt a mír.

anonym

Hele, neurážej briketku, pokud jsi něco pochopil špatně, jedná se mozkovou disfunkci asi u tebe, ne? Svým mládím se neoháněj, o to víc bys měl mít pokory nebo alespoň slušnosti.

briketka10

seznamku,

jestli ti je 17let tě neomlouvá
do nikoho se mi rýpat nechce,
ale ten text je vážně o ničem a chybu
jsi udělal už v zadání otázky..nevím
proč se zlobíš na mě – máš se zlobit
na sebe..
díky Vám všem i tobě Bohemico :)
ještě se mi líbí tahle verze je o
něco modernější
http://www.you­tube.com/watch?v=i2j_vsn­6JZw