Danča84

Pěkné hodiny do obýváku?

Líbí se mi budík s funkcí promítání času na stěnu, ale to je vidět jen v noci. Existuje něco podobného, viditelného i ve dne? Mám takovou představu, nad sedačku v obýváku místo obrazu nechat promítat čas přímo na stěnu, žádný rám, nic rušivého.
Nebo jdou nějak zabudovat hodiny do obrazu, aby čas prosvítal třeba přes zarámovaný pěkný plakát? Ale aby to nebylo moc silné na zdi a čas byl čitelný i z několika metrů.
Děkuji
Doplňuji:
Terry díky za snahu, ale na takové podobné jsem koukala v elektru, zkoušeli jsme to promítat v osvětleném krámku na zeď z asi 1m a nebylo vidět nic:-( Myslela jsem, jestli se vyrábí něco podobného, ale mnohem silnějšího, aby byl údaj viditelný i ve dne. Ale díky.

Nejlepší odpověď
terry

Např.tyto?

http://www.me­teoshop.cz/ho­diny-projektorem-c-95_6_77.html

http://www.me­teoshop.cz/di­gitalni-hodiny-projektorem-teplomerem-tfa-981011-p-226.html

Určitě jich bude v nabídce víc.

A…dobrý nápad 🙂
Doplňuji:
To mě moc mrzí. Myslela jsem, že např. červená barva by mohla být vidět.
Až na něco narazíš, dej vědět, také by se mi to líbilo. Až opravím bydlení 🙂.