Avatar uživatele
anonym

Pejsci – nemoci.

Když jsem bydlel u rodicu na vesnici, tak jsme meli vzdycky 2 pejsky.A ani jednou nepamatuji, ze by marodili!!kdyz jsem pak přišel do Prahy ,tak jsem se zdesil, jak jsou cekarny pořad plne !!Ja myslel ,ze pejsci nikdy nemarodeji?čím to může být,že zde maji tolik nemocí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? mosoj, johana 56, beer, zjentek před 3717 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Myslím, že je to tím, že ve městě mají lidi psa doma, pořád na očích a tak si líp všimnou, že se pes chová jinak, mají ho prestě pod stálým dohledem, když je pes celý den venku, někde běhá na zahradě, nebo prostě se fláká po vesnici, nikdo si třeba ani nemusí všimnout, že má breberky, nebo průjem, že si pořád škrábe ucho, to se prostě někdy přehlédne, zvlášť když jde o velmi zaměstnaného, nebo staršího člověka, co mu jen vyšoupne misku s vodou a žvanec někam do kastrolu před barák a dál se nestará.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Pamatuji si totéž.
Dříve zde nebylo tolik až přešlechtěných ras psů jako nyní a tato plemena jsou všeobecně k různým druhům onemocnění náchylnější. V další řadě dnes pejsci trpí, stejně jako většina lidí novými, tzv. civilizačními chorobami. Takže v těchto věcech bych já viděl onen rozdíl.
Vet.praxe
O civilizačních chorobách je více například zde: http://www.ba­ron.cz/pes/pri­rodni-lekarna/clanky/ci­vilizacni-choroby-alergie-kozni-problemy-psu/o-0

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek