Miroslavst

Pedikůra prováděná rybičkami

Šli byste na pedikůru jak ukazovali v televizi, kde vám tu ztvrdlou kůži ožírají rybičky?

Nejlepší odpověď
kropitko

mám od dětství problémy s tvrdou kůží,takže bych do toho šla

Další odpovědi
panenka

Kdyby to nebylo tak daleko tak ano šla bych.

anonym

Klidně,bez váhání.

FOG

Kdyby to nebyly pirane?

Jahoda

Možná bych šla. Teda pokud by ty rybičky nebyly piraně. O to bych opravdu nestála 😁

dagry

Já ne, bylo mi to odporné i v té televizi a odešla jsem od obrazovky.

Michal

Ano,šel.

vecernice

Šla a dokonce to doporučuji a nepřipadá mi na tom nic jako týrání zvířat.

anonym

Na100pro

lorja

Možná bych se trošku obávala,ale nakonec by to mohlo být příjemnější, než si odírat paty pemzou.

RAB

To musí stát majlant, ne? Já jsem o tom neslyšela, ale kdybych to potřebovala, tak by mi to asi nevadilo.

Lucimia

Nevím, jestli bych to snesla, ale asi jo…:-) Ze začátku by mi to asi bylo nepříjemné, ale člověk si pak zvykne. Jinak mi to taky nepřijde jako týrání zvířat…

ReHu

Já určitě ano. Myslím, že to je i šetrnější než klasická pedikura.