IIYAMAHA

Poradíte, jak vyřešit, když nefunguji pedály u volantu THRUSTMASTER FERRARI RED LEGEND EDITION?

Pedály k volantu Thrustmaster

Zdravím chtěl bych poradit s volantem THRUSTMASTER jak jsem ho kupoval vše fungovalo, postupem času jsem ho nějak rozladil a nefungují pedále, strašně rád bych uvítal pomoc…
Jedná se o THRUSTMASTER FERRARI RED LEGEND EDITION
Koupil jsem takovvý obyčený v základu pro EURO TRUCK SIMULÁTOR 2
Bohužel volant sice jde ale pedály jako by byli mrtvé a v nastavení ETSĚ je to divné, manuál jsem ztratil.
Díky moc

Odpovědi
mzm

Pedály jsou k volantu připojené drátky. Tyto drátky se někde přerušily. Nejspíš u konektoru. To je na 99% příčina.
V manuálu (http://ts.thrus­tmaster.com/dow­nload/accesso­ries/Manuals/Fe­rrari_RedLegen­d/Ferrari_RWhe­el_Red_Legend_Ma­nual.pdf) píšou, že je to na RJ45, ten by mohl lecjaký obchod s PC se servisem přecvaknout na počkání. Pokud jsi někde z Brna, tak ti ho za dvě piva přecvaknu, případně odhalím, kde je problém a vyřeším. :)

P.S. Pedály jsou rodu ženského…