Anonym2210

Je možné přihlásit se na pedagogickou fakultu, když budu mít maturitu z oboru ekonomie?

Zdravím

Odpovědi
Kelt

Přihlásit se můžeš, pokud máš požadovanou maturitu a máš znalosti, které ti umožní vykonat přijímací zkoušky, respektive máš požadovaný prospěch a jiné věci, které jsou potřeba. Ale když budeš dělat přijímačky z předmětu, o kterém jsi za 4 roky nevěděla, že existuje, tak máš malou šanci.

ivzez

S maturitou z kterékoliv SŠ se lze přihlásit na kteroukoliv VŠ.
Ovšem je potřeba se předměty potřebné ke zkouškám doučit
na úroveň gymnázia.