Avatar uživatele
badisko

pecivo a dalsi…

Jak se divate na typicky ceske potraviny joko je napr ..chleb,rohli­ky.houskovy knedlik ..dokazete si bez nich predstavit svoje stravovani?…tim nemyslim kdyz je nekdo neji kvuli zdravotnim problemum ..ale byli by jste schopni se je naucit vyrabet ?..nebo by jste proste tyto veci vynechali ze sveho jidelnicku..?..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? manon, samicek333, johana 56, anonym, Tom20, anonym, anonym, gagaga, skrz, marci1, MichaI před 4166 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

ano umim si sve stravovani bez techto veci predstavit

Doplňuji:
Bez knedlíků bych přežila v klidu, chleba by mne mrzel, ale dalo by se to. Přesto obojí vyrábět umím a pokud by byly suroviny, dělala bych to. Dalo by se začít i vysetím obilí a výrobou mouky drcením mezi kameny :)

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

neumim si svoje stravovani bez techto veci predstavit

Doplňuji:
Chleba se nikdy nepřejíš a nevím,nevím,kdy by na něj nebylo.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Beer4Real

neumim si svoje stravovani bez techto veci predstavit

tak snídat guláš s pěti knedlama by se mě každé ráno nechtělo :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awer

ano umim si sve stravovani bez techto veci predstavit

Doplňuji:
Rohlíky a knedlíky nejím vůbec, chléb jen občas.. Pokud člověk není závislý na tom prožitku kousání, imho se bez chleba obejde .)

Upravil/a: Awer

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tom20

neumim si svoje stravovani bez techto veci predstavit

Doplňuji:
To si prostě nedokážu představit,jsem na české jídlo zvyklý,chutná mi a vyrobit bych si ho uměl,ale asi by to nebylo k jídlu :D

Upravil/a: Tom20

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

neumim si svoje stravovani bez techto veci predstavit

Bez klasického pšenično-žitného chleba určitě ne. Rohlíky nějak nevyhledávám a knedlíky nejím. Ale všechno z toho v klidu vyrobím vlastníma rukama.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ano umim si sve stravovani bez techto veci predstavit

ja jim pouze baleny celozrny chleb.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odpomass

ano umim si sve stravovani bez techto veci predstavit

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Další možnost nenabízíš, takže mi zbývá diskuze. Představit si život bez toho dovedu, ale zatím to není zapotřebí. Co jsem si koupila domácí pekárnu, ještě jsem chleba ani jiné pečivo nekoupila, nemůžu se nabažit. Už jsem se v tom pokusila i o knedlíky, ale první pokus nebyl na jedničku. Takže ani ryba, ani rak…

před 4166 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek