badisko

pecivo a dalsi…

Jak se divate na typicky ceske potraviny joko je napr ..chleb,rohli­ky.houskovy knedlik ..dokazete si bez nich predstavit svoje stravovani?…tim nemyslim kdyz je nekdo neji kvuli zdravotnim problemum ..ale byli by jste schopni se je naucit vyrabet ?..nebo by jste proste tyto veci vynechali ze sveho jidelnicku..?..

Nejlepší odpověď
manon

ano umim si sve stravovani bez techto veci predstavit

Doplňuji:
Bez knedlíků bych přežila v klidu, chleba by mne mrzel, ale dalo by se to. Přesto obojí vyrábět umím a pokud by byly suroviny, dělala bych to. Dalo by se začít i vysetím obilí a výrobou mouky drcením mezi kameny :)

Další odpovědi
anonym

neumim si svoje stravovani bez techto veci predstavit

Doplňuji:
Chleba se nikdy nepřejíš a nevím,nevím,kdy by na něj nebylo.

Beer4Real

neumim si svoje stravovani bez techto veci predstavit

tak snídat guláš s pěti knedlama by se mě každé ráno nechtělo :)

Awer

ano umim si sve stravovani bez techto veci predstavit

Doplňuji:
Rohlíky a knedlíky nejím vůbec, chléb jen občas.. Pokud člověk není závislý na tom prožitku kousání, imho se bez chleba obejde .)

Tom20

neumim si svoje stravovani bez techto veci predstavit

Doplňuji:
To si prostě nedokážu představit,jsem na české jídlo zvyklý,chutná mi a vyrobit bych si ho uměl,ale asi by to nebylo k jídlu :D

Damiana

neumim si svoje stravovani bez techto veci predstavit

Bez klasického pšenično-žitného chleba určitě ne. Rohlíky nějak nevyhledávám a knedlíky nejím. Ale všechno z toho v klidu vyrobím vlastníma rukama.:-)

pizlicka

ano umim si sve stravovani bez techto veci predstavit

ja jim pouze baleny celozrny chleb.

odpomass

ano umim si sve stravovani bez techto veci predstavit

Sůwa

Další možnost nenabízíš, takže mi zbývá diskuze. Představit si život bez toho dovedu, ale zatím to není zapotřebí. Co jsem si koupila domácí pekárnu, ještě jsem chleba ani jiné pečivo nekoupila, nemůžu se nabažit. Už jsem se v tom pokusila i o knedlíky, ale první pokus nebyl na jedničku. Takže ani ryba, ani rak…