Pech, nebo spolčení proti slušnému člověku?

Klaviatura od firmy Yamaha vykazuje chybu. 1 klávesa nedrží, padá. Vložit kousek molitanu pod klávesu je nesmysl. Syntetizér musím rozdělat. V krabičce je odloženo přes 50 šroubků. Klávesu jsem vytáhl, a našel malilinkatý kousek části který se zřejmě ulomil únavou materiálu. Takže jsem věnoval asi půl hodiny přemýšlení, kterým lepidlem to přilepit. Když jsem tedy došel k tomu, že nejlepší bude epoxid, to je dvousložkové lepidlo, s tím můžete z legrace přilepit na dlažbu minci a koukat jak to lidi odlepují, nebo přilepit láhev na výlohu obchodu, (s tím nemám zkušenost), tak namíchám, přilepím a čekám. Ani po 5ti hodinách to nevytvrdlo. Nepomohlo ani dodatečné ‚pomazání‘ tvrdnoucí složkou B. Když už je to rozpaplané, ten plíšek stejně nedrží a spadne to na zem. A když tedy namíchám novou směs, taky málo tvrdne a zahřívám plíšek který má za úkol vracet klávesu do výchozí polohy a zároveň klást odpor dynamickému úhozu, tak ho zahřívám hrotem pájky. Aby ten epoxid rychle ztvrdl. No vidím, že to lepidlo před teplem z pájky utíká pryč! Takže mě všichni sdělte kdo řídí to seskupení, tu skupinu která se proti mě spikla. Když je na světě takový bordel, pardon, neznám něžnější české slovo pro chaos, tak musí být někdo, kdo s těmito situacemi manipuluje. Kdo to je?! K té opravované klávese – já ji dám dopořádku, najdu i šroubky. Ale s tím zbytkem lepidla z 1. várky jsem zalepil pant mobilu který jsem koupil na aukru až jsem neměl co žrát (něžné slovo pro hlad). Když mě mobil/komunikátor upadl na zem, až dolů a tam se zastavil, praskl 1 pantík který má držet displej v poloze kterou mu určím. Tak jsem tam nakápl zbytek lepidla a po 5ti hodinách jsem musel lomcovat aby šel komunikátor otevřít. Aby než to pomalé – v popisu píšou že tvrdne rychle – lepidlo nenadělalo paseku, že bych mobil neotevřel vůbec, nakápl jsem kolem pantu tam, kde jsou styčné plochy kapku oleje. Jenže teď ten komunikátor při otevírání a zavírání vrže! Tak kde udělali soudruzi z Nokie chybu? Proč si každý vysoký inženýr myslí, že lidi jsou od toho, aby se měl dobře? On LAKUJE PLAST! Toho jsem si taky všiml. Pak když se lak odlupuje od plastového krytu přístroje, tak to vypadá jako by to bylo od prasat. Šedý plast lakují šedým lakem. Kdo to udělal, že to lepidlo netvrdne, ačkoliv je správně namíchané? Kdo z toho má radost? Myslí si že bych mu dal moje koruny za to, že to opraví?
Czechrapsind.

Nejlepší odpověď
Drap

To se tak někdy přihodí. Nači předkove v takov=mto případě říkavali : Na posra.ho i ha.zl spadne.
Noc si z toho nedělej, časem se vše upraví.

Další odpovědi
led

Filozófia výrobcov a predajcov je:
výrobok sa používa len do pokazenia. Keď sa pokazí, Treba si kúpiť nový. Predsa nevyrábajú pre sklad, ale pre zisk!
Výnimka, potvrdzuje pravidlo. Tá výnimka sú „zlaté české ručičky a šetrnosť“ a snaha opraviť, čo sa dá i nedá (autorizovanými servismi).
Neberte to ako pech ani spolčení, to si vás vybrali ako vzorku „človeka improvizátora – samoopravcu“ a teraz vás testujú. Nie ste sám, je nás viac.

Děda Louda

Taky jsem znal jednoho, jenž měl přezdívku Konglomerát nešikovnosti.