ReHu

Pečete ván.cukroví doma, nebo vám peče tchýně nebo kupujete od někoho, nebo …?

Nejlepší odpověď
BEAES

Já peču a už jsem začala, mám perníčky, kokosky a laskonky. Dříve mi pekla tchýně, nyní si chci péct sama. Nikdy jsem vánoční cukroví nekoupila.

Další odpovědi
panenka

Já peču vanilkové rohlíčky,vosí hnízda,linecké,per­níčky a hlavně slané zbytek cukroví mi vždycky doveze tchýně a moje mamka.

anonym

Ván. cukroví se mě netýká.
Až bude mít kdo napéct.

Zdroj: http://peceni-s-laskou.webgar­den.cz/o-velke-sikovnosti-jednoho-muze

Mili @

Já jsem vloni koupila a dětičky mě sprdly, že to není ono, takže letos zase budu péci…

Gollumek.88

pečeme s mamkou a bráchou, i když mě to často nebaví :D ale zas… užírat těsto.. to je mňamka :D kupované cukroví není zdaleka tak dobré jako to domácí. Alespoň jsem zatím na žádné takové nenarazila.