LaDy MuSiC

Péče o nehty.....

Poradíte mi něco, abych měla zdravé a hezké nehty bez nějakých laků apod. ?

Nejlepší odpověď
Babe

Co já vim, tak buď jíst zdravě, jíst to, co nehty potřebují, nebo brát pangamin. A laky by tuším stejně moc nepomáhali.

Další odpovědi
WeeBear

Jak již psala Babe, pangamin vřele doporučuji z vlastní zkušenosti, ale pokud léky nechceš (byť pangamin je vesměs levný a je to jen doplněk, vitamín), tak opravdu doporučuji jedině správnou životosprávu a to je snad ještě těžší.

.. Zaměř se na dostatek ovoce a zeleniny, aspoň 2× denně na svačinu. A pokud chodíš do fastfoodu, tak ten ti moc nepomůže.

.. Každopádně já papám jednou denně pangamin, netvoří se mi takové ty bílé kazy, nehty se nelámou. A abych měla lesklé nehty, tak si je lakuju průhledným lakem. Ale tenhle odstavec neber v potaz, vím, že neodpovídá na Tvou otázku. 🙂

bubukaa

hodně vitamínu B