kvak

Pece o blizkou osobu se zapocita do duchodu?

Prosim o radu co vse musi byt splneno aby se mi pece o blizkou osobu zapocetla do duchodu?

Odpovědi
Klarisa

Starala jsem se o matku když byla nemocná,pečovala jsem o ni a říkali mi,že se to nepočítá do důchodu,ale možná se už to změnilo,bylo to před 3 roky.Zeptejte se na soiálce.

anonym

Ja pecovala o tchyni,cca 2 roky a do duchodu se mi to pocita,nechala jsem si to od socialky napsat,brala jsem penize-jako bych vydelavala.