veveve

PCDApp\start.vbs nebyl nalezen co s tím?

Ahoj, po spuštění mého notebooku se mi zobrazí tabulka v níž je PCDApp\start.vbs nebyl nalezen..vím že to tu bylo řešeno, ale nepomohlo mi nic, nevíte někdo co s tím? zkoušel jsem to přes msconfig.exe, ale s tím mi to nejde..prosíím poraďte :(

Odpovědi
anonym

A co ti nejde „přes msconfig.exe“???
Prostě po startu spouští tvůj systém nějaký malware, který jsi ovšem – zřejmě,odmazal…
Takže potřebuješ to spouštění po strartu zakázat.

jpau

Jak to v dnešní době používá VBS tak je to podezdřelé…

Vygooglením jsem zjistil, že je to součást programu MyTube6, PCDApp je v Program Files a mělo by to mít uninstall (myslím tím uvnitř té složky Program Files\MyTube6). Zkus to dát pryč. Pokud to nezabere, složku nenajdeš, jiné problémy pak zkus:

Jdi do spustit, regedit.exe (napiš to tam, kde jsi napsal msconfig), tam někde bude hledej (jak máš to roletové menu Soubor, … tak tam někde) a napiš tam start.vbs, pokud to najde nějaký klíč, tak ho smaž.

Have fun!
Doplňuji:
http://www.zi­ve.cz/poradna/vy­uziti-procesoru-stale-na-100/sc-20-cq-516300/default­.aspx?consultan­swers=1