quentos

PC zlenivěl, co s tím?

Nejmarkantněji je to vidět ve Wordu: píšu a kurzor stojí a stojí; pak se náhle vzpamatuje a napíše celou větu naráz během vteřiny. Takhle to je furt, už mi to leze na mozek. Nejobecnější příčiny už mě napadly samotného:

  • virus to není
  • ani to není způsobeno velkým množstvím programů běžících současně. I když vypnu všechno ostatní, chová se to furt stejně. Čím by to tak ještě mohlo být?

Doplňuji:
bubča: ten pojem znám, ale nevím, jak se dělá ;{)> taky mě to napadlo, ale nevím, kde aplikaci na defragmentaci hledat…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Odstranit vše co se dá, historie, cookies, vyčistit paměť. Je tam plno svinstva co to zpomaluje. Taky to může dělat připojení k internetu, kdy pc něco na pozadí stahuje přednostněji. Jak se to chová bez připojeného netu?
Ano člověk si při psaní připadá jak u prvopočátečních počítačů :D
Doplňuji:
Defragmentace=disk např. C vlastnosti-nástroje-defragmentace

Další odpovědi
anonym

Defragmentaci jsi zkusil?

anonym

Něco/ prohlížeč si vzal spoustu paměti. Jestli nepomůže ten ccleaner, tak restart a když tak časem něco přikoupit.
Doplňuji:
http://www.pi­riform.com/de­fraggler