AndreiRanger

PC sestavy od HP mají dostatečné větrání?

Měl jsem notebook od HP a tam bylo chlazení naprosto katastrofální průšvih – téměř žádné otvory pro cirkulaci vzduchu a tak hnal větráček furt ten samý teplý vzduch, nepomohla ani chladící podložka.

Teď bych si chtěl pořídit PC,HP má dobré sestavy jen chci vědět zda nevaří či jakým způsobem napomoct chlazení…

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych si nikdy pro vlastní potřebu domů nepořídil poskládaný PC nějakou společností, viděl jsem HP, Dell a další. Je lepší si poskládat sestavu vlastní, člověk ví co tam má, je možnost rozšíření a PC mu vydrží daleko delší dobu (větší možnost upgrade). Je to samozřejmě trošku dražší, ale určitě se to vyplatí.

Další odpovědi
Hlada

To, že máte špatně chlazený notebook neznamená, že HP obecně vyrábí jakékoli počítače špatně chlazené. Chlazení stolního počítače je jednodušší. Spíš je otázka, proč kupovat značkový počítač. Často mívají různé zvláštnosti, BIOSem počínaje a neobvyklou konstrukcí skříně konče, kvůli kterým je obtížnější upgrade a opravy.