David100

pc sestava

Koupil jsem si tuto herní sestavu: www.alza.cz/hp-pavilion-p6-2402ec-d392440.htm
Je vhodná na hraní nových pc her ?

Nejlepší odpověď
bolak

No to se ptáš brzo, člověče.

Další odpovědi
pl4toon

Grafika je tak na piškvorky. A bude se špatně vyměňovat, když máš jen 300W zdroj. Tzn. že při upgrade budeš muset vyměnit i zdroj za silnější.
Tohle není herní počítač. Něco si na tom možná zahraješ, ale nejnovější hry to zaručeně nebudou.
Z mého pohledu to jsou vyhozené peníze, za 16k se dá postavit herní PC. Ale tohle je spíš taková multimediální střední třída do domácnosti pro přehrávání HD videí, třídění a editaci fotek, atp.

cochee

Určitě ne. Ten CPU by ještě v nouzi šel, ale grafárna za cca 2000 korun je málo. Ostatní parametry jsou málo relevantní.

Herní grafárna je třeba s GPU NVIDIA 660 Ti, cena je cca 7,5 tis. korun. Je asi tak 3,5× výkonější než ta tvoje karta (podle výkonnostních testů).

anonym

Počítač není na hraní her ale na práci, je mnoho her co nejsou náročné na výkon a tyto hry zde poběží dobře, pro hry je nejdůležitější grafická karta a ta jde vyměnit snadno bohužel budeš muset i vyměnit zdroj napájení za silnější,
http://www.al­za.cz/cooler-master-thunder-600w-d370866.htm
http://www.al­za.cz/gigabyte-n660oc-2gd-d354009.htm