Bezejmenný

Mám-li dva monitory na jednom PC, lze aby jeden člověk něco dělal na prvním monitoru a a já na druhém třeba kreslil?

Hoj lide informatičtí. Mám otázku, očividně, mám 2 monitory na jednom PC, mohu to nějak udělat tak, aby jeden člověk byl na prvním monitoru a něco dělal a já na druhym a třeba si kreslil v PC? (mám levnější grafickej tablet, takže tím se ovládání řeší) Předem dík za pomoc :)

Odpovědi
led

V nastavení obrazovky použijete „rožšírenú plochu“ na jednej časti plochy sa bude zobrazovať Hlavný_monitor-1 a na druhej časti externý_monitor-2 (môže mať aj iné rozlíšenie). Novšie typy počítačov zvládajú aj viac monitorov.
Jestvuje aj možnosť oddelenej práce dvoch samostatných periférnych sústav (klávesnica a myš), ale len pomocou programov špecializovaných na tento spôsob práce.

kelley

Copak monitory, ale asi se občas budete prát o klávesnici 😉

Bezejmenný

Lede: to vim ale to nechci, potřebuju bejt schopen dělat na obou ovrazovkách najednou, nebo spíše já a ještě někdo každej na jiný obrazovce ale na jednom pc. Je-li to možný samozřejmě. ty monitory mám samozřejmě propojený.