SarahCernell

PC hra Eragon-nevím si rady s jedním levelem-Pomoc!

Máte někdo PC hru Eragon? Jestli ano, potřebovala bych poradit s jednou úrovní. V úrovni hon na Raz´aca mám se Safirou chytit holubici. Ale ať dělám co dělám, nejde chytit. Co s tím? Děkuju.
Doplňuji:
A vím jak ji mám chytit, jen když se k ní přiblížím stejně nejde chytit.

Odpovědi
anonym

Na obrazovce vám přibude ještě jeden ukazatel zdraví a to dračice Saphiry a v první části této kapitoly máte za úkol polapit v letu na dračici čtyři holubice. Je naprosto jedno, kudy poletíte, po chvíli se vám vždy nějaká holubice sama objeví. Dračici ovládáte stejnými způsobem klávesami, určenými pro chůzi (W, S, A a D), let můžete i zrychlit (Q), taktéž zpomalit (L). Po cestě si můžete trénovat střelbu na terče (levý Shift+J), neboť tady vás ještě nikdo na zdraví a na životě neohrožuje. Jakmile se vám podaří čtyři holubice získat (stačí na ně v letu narazit), máte první část tohoto letu za sebou a po krátké animaci, ve které vás Brom pochválí za vaši dovednost, pokračujete druhou částí, tentokráte již tak říkajíc „naostro“. Zde vás již budou napadat spousty Ra´zaců, které musíte za letu likvidovat (levý Shift+J), neboť usilují o váš život a též o život dračice.
Doplňuji:
stačí na ně v letu narazit