Jak nastavím PC do nouzového nebo off režimu..windowse mě píše informaci že chybí disk:Exception message c 0000013 parameters 75b4bf7c4.. chtěl bych to projet Nodem.. i když log s Hijacku nic nenašel a Spybot nejde spustit skrze problému s diskem .. tak mám podezření na vir.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5822 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Pokud se po zmáčknutí F8 zobrazí tabulka „Možnosti výběru
spuštění systému“, přesuňte se pomocí kurzorových kláves na volbu
„Stav nouze“ a potvrdíme klávesou Enter. Pokud se volba výběru
možností systému neobjeví, restartujte počítač a znovu se pokuste stiskem
F8 možnosti spuštění systému Windows vyvolat.
viz link:
Zdroj: http://www.antivirovecentrum.cz/potrebuji-poradit/jak-spustit-windows-v-nouzovem-rezimu.aspx
| 0 Nominace Nahlásit |

Po restartu mačkej F8, až se zobrazí nabídka vyber nouzový režim.
Nevymazal si nějaká důležitá data?
Co obnovení systému do staršího data?
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |