PC do nouzového režimu

Jak nastavím PC do nouzového nebo off režimu..windowse mě píše informaci že chybí disk:Exception message c 0000013 parameters 75b4bf7c4.. chtěl bych to projet Nodem.. i když log s Hijacku nic nenašel a Spybot nejde spustit skrze problému s diskem .. tak mám podezření na vir.

Nejlepší odpověď
rynek878

Pokud se po zmáčknutí F8 zobrazí tabulka „Možnosti výběru spuštění systému“, přesuňte se pomocí kurzorových kláves na volbu „Stav nouze“ a potvrdíme klávesou Enter. Pokud se volba výběru možností systému neobjeví, restartujte počítač a znovu se pokuste stiskem F8 možnosti spuštění systému Windows vyvolat.
viz link:

Zdroj: http://www.an­tivirovecentrum­.cz/potrebuji-poradit/jak-spustit-windows-v-nouzovem-rezimu.aspx

Další odpovědi
Bumbes

Po restartu mačkej F8, až se zobrazí nabídka vyber nouzový režim.
Nevymazal si nějaká důležitá data?
Co obnovení systému do staršího data?