player242

Paysafe na Paypal

Ahoj všichni, chci si něco koupit přes internet přes "obchodů který nepodporuje paysafe – ale podporuje paypal můžu na paypal účet nahrát peníze z paysafe ?

Odpovědi
tyrox

Ahoj,no dá se to provést,ale je to velmi komplikované,musíš si najít věrohodnou osobu nejlépe exchanger (vyměníka),který ti peníze z paysafe převede na paypal,avšak toho člověka by si měl dobře znát,aby tě neobral.Další rady si zkus vygooglit,ale tahle byla taková nejpodstatnější.