CZ Adam

Účet PayPal lze založit až od 18 let. Mohu při platbě použít svou kreditní kartu se souhlasem majitele, nemám-li 18 let?

Zdravím,
chtěl bych si založit PayPal účet, ale zjistil jsem, že je to od 18 let. Chci ho kvůli bezpečným platbám na internetu. Tak se chci zeptat.. Pokud můj PayPal účet bude vlastnit osoba starší 18 let a k účtu si připojím svoji kreditní kartu, porušuji podmínky? Můžu takhle fungovat?

Předem dík za odpovědi.

,,,

PayPal účet – 18 let a méněPayPal

Odpovědi
lukynddd

Ano porušil bys to, ale kdyby si byl napsaný třeba na mamku měla by tam kreditku, tak by to nezjistili.

Mirek Darvas

Paypal je od 16 let