Gifos

PayPal – identifikace

Ahoj,
Dá se běžně používat PayPal bez jakékoliv identifikace a bez propojení s kartou. Peníze bych si zde posílal přes internet.

Nejlepší odpověď
brillant

Obdobná vaše otázka http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pay-pal-nutna-kreditka

Další odpovědi
anonym

V zásadě ano…
Ale – ptal jsem se tě ve tvém minulém dotazu – jak by sis „peníze posílal přes internet“???
___
A – pro příště – nezakládej novou otázku, ale pokračuj v Doplnění a případně v Diskusi k otázce původní!!!

msi

Jo jde.. úplně normálně… to tak používám normálně… nic nepropojuješ s kartou, je to učet na netu a zněj třeba platim Včasné jízdenky… apod… :)