ORION_

Paypal a platební karta ?

Ahoj,
mám takový problém. Dnes jsem si byl vyzvednout svoji platební kartu u ČSOB (jsem nový zákazník) a hned jsem si chtěl založit PayPal, takže to chci samozřejmě propojit se svojí kartou. Ale zaskočilo mě jedno políčko: ,,Expiry date". Kde zjistím, kdy mi moje karta vyprší ?

  • Už vyřešeno, bylo to uvedeno přímo na kartě, jen jsem si toho nevšiml :)

Odpovědi
setapouch

Malý dotaz: nebojíš se dát údaje o platební kartě někomu cizímu? Dal bys je i mně? Nechápu, že jsou lidi tak důvěřiví…

cochee

setapouch: PayPal je právě o tom, že jediný, komu musíš věřit, je stomilijónkrát prověřený PayPal. Platby přes PP jsou o tom, že ten, kdo inkasuje od tebe platbu, se právě k údajům o tvé platební kartě vůbec nedostane.