RyanX

Payday 2/Xbox 360

Nema nekdo hru Payday 2 na xbox 360? Chtel bych vedet co hra nabizi(mnozstvi map, zbrani, atd…) pri nejlepsim takovi shrnuti skoro az recenzi. Diky predem.

Nejlepší odpověď
LuK4S3k CZ

http://www.you­tube.com/watch?v=x8HO_Xn­C_5E

Tady máš recenzi na kterou jsem se ale nedával takže nevím co všechno tam říká. Já ale hrál Pay Day 2 tak ti o té hře taky můžu něco říct. Ve hře máš vlastní úkryt ve kterém můžeš trénovat střelbu do terčů nebo páčení dveří ale to je jen aby hra vypadala o něco líp. Zbraní co jsi pamatuju tam zas tak nějak hodně nebylo byly tam
9vítky a pak automatky a místo devítky si mohl mít i uzi a pak tam byly různé neprůstřelné vesty masky a já už ani nevím co všechno. Pak tam myslím byly ještě Body schopností které se získavaly za XP a byly to takové stromy pro každou třídu jiné schopnosti. Map tam taky není nějak extra ale nevím to jistě já to tak dlouho nehrál hra se mi potom začala sama od sebe vypínat a nevyřešila to ani reinstalace jenom si ještě pamatuju že v každé mapě je jiný úkol a nějaké mapy se dají udělat i tak aby nepříjela policie nějak nenápadně to se nám skamarádem jak jsme hrály s nějakým profíkem který měl uplně luxusní zbraně povedlo.

Tady máš gameplay :Na kterém hru uvidíš úplně jak hráč začíná skoro ze začátku : http://www.you­tube.com/watch?v=h28_0da­JYvY