Gifos

Pay pal – nutná kreditka ?

Dobrý den,
mohu používat PayPal i bez kreditní karty, jako takovou peněženku? Peníze bych si tam posílal z internetu.
Děkuji

Odpovědi
anonym

Z „internetu“ odkud???
😉
PayPal může finančně komunikovat pouze s jinými PayPal účty (tedy by ti peníze musel (pravděpodobně ´za něco´) posílat jiný majitel PayPal účtu – a nebo s tvým vlastním bankovním účtem (přes č.ú., č. kreditní karty, č. charge karty…).
Jiným způsobem na PayPal peníze nepošleš – a z PayPal nevybereš.