Avatar uživatele
Raven

Pavouci – co s tím ?

Dobrý den.U syna v bytě se enormě rozmnožili pavouci.Má je všude.Syn má doma dvě morčata.Nerad by jím ublížil nějakým prostředkem na hubení hmyzu.Nevíte co by se s tím dalo dělat? Předem děkuji za laskavé odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 5125 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Proč by jste je hubili??? Když už Vám tolik vadí,tak je přeneste třeba do sklepa,pokud takovou možnost nemáte,tak je prostě vyhoďte ven. Jen je proboha nezabíjejte,jsou neškodní,dcera se jich jako malá bála,ale když viděla,že jsou neškodní,tak vždy jen přijde,abych je někam odnesla.

Rě: na e-mail,tak nevím,tak je pochytat ve dne,nebo odnést morčata a použít chemii-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Já mám doma kocourka a ten se chytáním pavouků docela dobře baví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Moc bych si jich nevšímal.Konec konců-pomáhají.Tedy z lid. hlediska. A! Je lepší nevědět,s kým, nebo s čím žijeme v jednom bytě, a to nemyslím lidi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Já mám taky fobii,tak že bych všechny pavouky nejraději vyhubila.Myslím že už pavouci,ani ty mouchy nechytají,tak k čemu pak jsou.Vždycky se bytě nějakej objeví a s tím se nedá nic dělat.Jen jim omezit příjemné prostředí a to je oméct všechny pavučiny a rožky a za sedačkou a......Pak vzít morčátka na procházku a všechno vystříkat.Ale jak říkám-já mám fobii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Pavouk je neškodny,přinaši štesti.Nehubit,když tak vynest ven.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

U mně chytají pavouky i psi. A také je chytám přiklopením průhledné misky, třeba po salátu z obchodu, podložím tužším papírem a odnesu ven.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikuška

Mno, já mám arachnofobii tak bych tam asi nemohla být. I když v každém domě je spousta pavouků. Tak si zkuste ty morčata vzít na nejaky čas k sobě a pak to může syn „vyhubit“!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Bubluška

Všichni tu vykládáte jak jsou pavouci užiteční a podle toho co píšete, to vypadá že jste si nepřečetli otázku, všichni mluvíte o chytání nějakého pavouka když se objeví. Jenže ejhle! Dotaz je na ENORMNÍ ROZMNOŽENÍ což může znamenat třeba každý den několik pavouků lezoucích po stěnách! Pro boha lidi kdo z vás „milovníků“ pavouků by tam dokázal žít a celý dny jenom chytat pavouky, aby jim náhodou neublížil?! Omlouvám se, ale toto mě opravdu rozhořčilo! Podle mého je dobré na čas odnést morčátka, jak už tu někdo radil a jednoduše je vyhubit nějakým sprejem, nebo podobně…

před 5042 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek