Comanch

Patro na spaní – cena materiálu

Uvažuji o dvoulůžkovém patře na spaní. Nechci ho udělat od firmy, poněvadž to je trošku dražší. Víte někdo ze zkušenosti, na kolik korun může zhruba vyjít materiál na dvoulůžkové patro? Díky :)

Nejlepší odpověď
Drap

Důležitý je hlavně použitý materiál na samotnou stavbu a potom matrace. Musíš si spočítat co vše budeš potřebovat. S výpisem materiálu zjistíš např dřevo někde v Baumaxu / levněji by vyšla nějaká pila. Pokud chceš pracovat s kovem tak např. Ferona. Vše zjistíš po chvíli hledání i na internetu

Další odpovědi
elektrikář

Chce to požádat tesaře o výpis mateiálu a podle toho spočítat cenu.