stana73

Patříte mezi ně taky? Co je vlastně poslání ženy?

Prý každá třetí žena bez mejkapu nejde ani vynést odpadky a každá desátá si nepřeje,aby ji partner viděl nenamalovanou.

Nejlepší odpověď
panenka

Já se maluji jen když někam jdu jinak se nemaluji

Další odpovědi
Radak

Já mezi ně nepatřím, kvůli odpadkům se nemaluji. Když si dělám make-up, tak se večer odličuji. Tudíž mě partner zákonitě vidí nenamalovanou. Kupodivu to přežil – je obdivuhodný.

iceT

aStani73,mě je úplně jedno,jestli mě někdo na ulici vidí s mým přírodním ksichtem,protože smetí vynáším cestou do obchodu.A protože jdu pouze do obchodu a ne na modní přehlídku,tak kvůli pokladním se taky malovat nebudu.Jsem ráda,že mě můj partner zná i bez mejkapu,jelikož si neumím představit,že bych kvuli tomu ráno vstávala o půl hodiny dřív,aby se mě náhodou nelekl.

Ne že bych mejkap nepoužívala,ale dnes ne v tak hojné míře jako kdysi,dnes jen fakt když někam jdu posedět nebo tancovat,což je málokdy.

A poslání ženy?Kdysi mi někdo říkal,že správná žena by se měla v kuchyni chovat jako hospodynka,mezi přáteli jako dobrá společnice a v posteli jako d…a.No,co je na tom pravdy nevím,ani jestli to tak funguje jinde.Za svoje poslání považuju chlapa nakrmit(čili uvařit),protože chlapa prý lze utáhnout na vařené nudli.A jestli chlap dá přednost pěkné tváři,před charakterem,tak pak už teda nevím vúbec nic.

quentos

někde jsem četl, že zatímco muži především „loví“, ženám je přirozená „touha líbit se“; bohužel si myslí, že se nalíčené budou víc líbit. A – rovněž bohužel – na většinu mužů to i zabírá.
Na mě ne. Mně se tolik líbí nenalíčené ženy, s přirozeným šarmem, které si na nic nehrají. Jenže ty aby člověk hledal lupou :{(>

Miroslavst

Tak jak kdo, téhle nepomůže žádnej make-up.
http://www.pos­tavy.cz/foto/mar­fusa-foto.jpg

poa.li

Mejkap má prý podle fšeho simulovat sexuální vzrušení a tedy připravenost plodit potomky. Osobně mi to připadá trochu hloupé. žena je přitažlivá právě svou osobitostí – tedy alespoň pro mne.Můj názor na úlohu ženy je ten, že muži poskytuje psychickou oporu a teplo domova po jeho návratu z "lovu, kde sehnal potravu pro děti a pro ní.