Avatar uživatele
anonym

Patříte k těm kuřákům, co hází vajgly po ulici?

Těžko to někdo přizná,že?
Ten vajgl – to je jen špička ledovce.Dovedu si představit,že někdo odsuzuje vrhače vajglů a z otevřeného okénka auta vyhodí za jízdy prázdnou flašku.
Ten strašidelný bordel na ulici se stále zvětšuje.
Kdyby jen ve městech.
Kdy jsem vlastně naposledy zahlédl metaře?
Ale ono by jich nebylo nikdy dost.Při tom tempu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Earl Sin, annas, hanulka11 před 4922 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Já nejsem kuřák, takže vajgly neházím, ale třeba jízdenku, papírek od bonbonu či jakýkoliv odpadek držím v ruce nebo dám do tašky až do této doby, pokud neuvidím koš.

Musím říct, že u nás metaři každý den vysypávají koše a zametají ulice, i když uklizeno je do odjezdu autobusu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Earl Sin

Přiznám se, vajgl vyhazuju jen z auta… Jinak jej házím do kanálu. Nemám rád bordel na chodníku…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

já si připadám někdy až trapná-když vidím na chodníku papír …tak ho seberu… prostě za to nemohu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mili @

Já jsem viděla zase lidi, kteří ty vajgly sbírali…
a pak dokuřovali…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Na ulici moc nekouřím, ale jinak ho vždy hodím alespoň do kanálu a nebo do koše. Z auta také vyhazuju vajgly oknem, ale moc toho v autě nenakouřím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aramah

Hanulka11 to máte odvahu sahat na papíry,já bych se obávala nemocí.Nehledě na to že musíte chodit vpředklonu,protože jsou některá místa opravdu hrozné.Nic ve zlém.....

před 4922 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

To já nestůňu, ale nemohu vidět ten s odpuštěním bordel a i před obchodem, jindy si obchodník uklízel byla to jeho vizitka -čisto před obchodem a nyní jak to přešlo na města a obce …kašlou na to všichni.To víte že neseberu všechno, ale co mi přijde do cesty,prostě mi to nedá.

před 4922 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

hanulka je opravdový hrdina všedního dne.

před 4922 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

to jo, nedokážu si představit,že bych šla ven a sbírala odpadky. To bych snad ani nestihla dojít tam kam bych potřebovala.

před 4922 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek