dudu

Patříme, či snad ne do Bohnic?

Vyzkoušel jsem níže uvedený test, a získal sedm bodů, přece však přátelé jsem z toho jelen:

http://edenik­.elka.cz/otes­tujte-sve-logicke-mysleni/
Ale je to zajímavé a výsledek mě přece jenom potěšil. Podělte se prosím o názor, případně pochlubte výsledkem.
Doplňuji:
Omlouvám se za opakované vložení otázky, asi to bude tím jelenem.

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak podívej ,jak jsme dopadli …už jsme to tu někdo dělal, tak se třeba zapojí i druzí

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tak-jste-jiste-po-obede-a-tak-si-dame-jeden-testik-co-rikate

tak jelikož nečtu zpětně odpovědi ,jsem se dočetla jak mě Dr.Axl setřel …je to fakt ubohý hojíte si své mindráky

Další odpovědi
Drap

bodů, už jsem ale kdysi podobný test dělal. Test je v podstatě jednoduchý, problémem je to, že zcela nelogické věci musíme zde brát jako fakt a pravdu.
Doplňuji:
9 bodů

Hykam

7 bodů tak to snad není ještě tak hrozný uff 🙂

Zpočátku jsem to moc nechápal, připadalo mi to jako nesmysl, až asi od 3 otázky jsem tam našel určitou logiku ale nevracel jsem se.

redy

Logické uvažování patří k vašim silným stránkám.
Tak asi dobrý.

anonym

Hanulko poučky doktora Axla nemusíte číst. Ankety a zábavu může Dr.Axl ignorovat a odpovídat na palčivé problémy. Co my z toho máme.